אודותינו

מקצועיות וניסיון יחד עם יחס אישי וצמוד לכל לקוח – זה המוטו שלנו

מי אנחנו

משרד רואי חשבון עם כ-16 שנות ניסיון במתן שירות כולל לעסקים קטנים ובינוניים. צוות המשרד מורכב מרואי חשבון, מנהלות חשבונות ויועצי מס.

השאיפה שלנו

מענה מערכתי על כלל צורכי העסק עם יכולת לרדת לפרטים, תוך חשיבה על ארגון וניהול העסק באופן ייזום. הכל ברגישות והקשבה ללקוחות.

מה אנחנו עושים

המשרד מתמחה בכל השירותים הפיננסיים לעסק כולל: דוחות שנתיים, הנהלת חשבונות, ייעוץ מס, הצהרות הון וייעוץ פיננסי כולל לעסק ולבעליו.

החזון שלנו

כמשרד ראיית חשבון והנהלת חשבונות משגשג ומצליח אנחנו קשובים לצורכי הלקוח בכל הקשור להיבטים הכספיים, גישה זו מאפשר ללקוחות להרגיש בנוח לפנות אלינו בכל הסוגיות שעל הפרק ולא רק בענייני מס הכנסה. הלקוחות מקבלים כתובת אחת  לכל הסוגיות המטרידות אותן ואנחנו מספקים מענה בזמן מהיר וביעילות. אנחנו נותנים ללקוח מעל ומעבר למה שמקובל במשרדי רו"ח.

כשאדם פותח עסק ישנן המון שאלות המטרידות אותו וחסר לו גורם עם ניסיון פרקטי וידע שילווה אותו וייתן לו את התשובות – זה החזון שלנו. אצלנו זה אחרת! אנחנו מקדישים ללקוח את כל הזמן הדרוש כדי לענות על כל שאלותיו ולאפשר לו למצות את זכויותיו למקסימום תועלת וחיסכון כספי! המשרד שלנו ברמת גן ונשמח מאוד לארח אתכם לפגישה קצרה ללא עלות בה נכיר את העסק ונוכל להתאים לו את הפתרון הפיננסי המתאים.

רו"ח קלירס אלעזר
בעלים ומייסד המשרד

"אני אוהב לפתוח תיק ללקוח חדש; זה מעורר בי סקרנות והפגישות הראשונות מעוררות אתגר. מרתק אותי לגלות כיצד ייעוץ נכון והכוונה מתאימה יכולה לייעל עסק ולקדמו. כיף לי להכיר אנשים וללמוד לחבב דברים חדשים ומעניינים. ולבסוף – אני אוהב לראות את הלקוח בהצלחתו ובהתקדמותו העסקית (רצוי גם האישית)"
רו''ח קלירס אלעזר
אלעזר קלירס
בעלים - רואה חשבון

לפגישת היכרות השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם!

לפגישת היכרות השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם!